Kontakta oss

Järrestads Härads Lantmannaförening
Järnvägsgatan 14, 272 93 Tommarp
Telefon: 0414-285 30
Telefax: 0414-203 22
E-post: lantmannaforeningen@jhl.nu

Org. nr: 738800-1211

Kontouppgifter

BG: 662-2385
IBAN-kontonummer:
SE5995700000002630116081
Swift/BIC-adress:
SPSDSE23

JHL Bygg Gardencenter
Järnvägsgatan 14
27293 TOMMARP
Tlf.: 041428530
lantmannaforeningen@jhl.nu

MEDARBETARE

Företagsledare

​Ola Cristiansson

Telefon: 0414-285 31

Mobil: 0707-383001

E-post: ola.cristiansson@jhl.nu

Försäljning / Lantbruk

Einar Mårtensson
Telefon: 0414-285 34
Mobil: 0703-24 39 58
E-post: einar.martensson@jhl.nu

Lantbruk / Exp

Marcus Sassersson
Telefon: 0414-285 32
E-post: marcus.sassersson@jhl.nu

Ekonomi/Redovisning

Maria Kristell

Telefon: 0414-285 35

Mobil: 0706-253002

E-post: maria.kristell@jhl.nu

Försäljning / Butik

Martin Magnusson
Telefon: 0414-285 83
E-post: martin.magnusson@jhl.nu

Försäljning / Butik

Ann-Louise Wåhlin
Telefon: 0414-285 81
E-post: ann-louise.wahlin@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Lage Malmqvist
Telefon: 0414-285 33
E-post: lage.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Fredrik Malmqvist
Telefon: 0414-285 37
E-post: fredrik.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Johan Svensson
Telefon: 0414-285 38
E-post: johan.svensson@jhl.nu

Nyheter​

Lucia
2017-12-05
Tisdagen den 12 december 09:45 kommer Lucia med följe till oss. Vi bjuder på glögg och pepparkakor. VÄLKOMNA!
Läs hela nyheten
Julerbjudanden December
2017-12-01
Ta en titt på våra aktuella erbjudanden
Läs hela nyheten
Månadens information
2017-11-09
Här får du blandad information från våra olika avdelningar!
Läs hela nyheten

Kontaktinformation

Järrestads Härads Lantmannaförening
Järnvägsgatan 14, 272 93 Tommarp.
Telefon:
0414-285 30
Telefax: 0414-203 22
E-post: lantmannaforeningen@jhl.nu

Öppettider

Vardagar: 7-18

Lördagar: 9-13

Hitta hit

JHL Bygg Gardencenter
Järnvägsgatan 14
27293 TOMMARP
Tlf.: 041428530
lantmannaforeningen@jhl.nu