Mycket mer än en bygghandel!​

​★ ★ ★ ★ ★

​5 / 5 stjärnor av 12 recensioner på Fac​ebook

Medarbetare på JHL

Företagsledare

​Ola Cristiansson

Telefon: 0414-285 31

Mobil: 0707-383001

E-post: ola.cristiansson@jhl.nu

Försäljning / Lantbruk

Einar Mårtensson
Telefon: 0414-285 34
Mobil: 0703-24 39 58
E-post: einar.martensson@jhl.nu

Lantbruk / Exp

Marcus Sassersson
Telefon: 0414-285 32
E-post: marcus.sassersson@jhl.nu

Ekonomi/Redovisning

​Patrick Olsbäck

Telefon: 0414-28535

Mobil: 070-6253002

E-post: patrick.olsback@jhl.nu

Försäljning / Butik

Martin Magnusson
Telefon: 0414-285 83
E-post: martin.magnusson@jhl.nu

Försäljning / Butik

Ann-Louise Wåhlin
Telefon: 0414-285 81
E-post: ann-louise.wahlin@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Lage Malmqvist
Telefon: 0414-285 33
E-post: lage.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Fredrik Malmqvist
Telefon: 0414-285 37
E-post: fredrik.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Johan Svensson
Telefon: 0414-285 38
E-post: johan.svensson@jhl.nu

Aktuella kampanjer

Se våra kataloger från våra partners

Företag

​Järrestads Härads Lantmannaförening

Järnvägsgatan 14, 272 93 Tommarp​

Kontakt

Telefon: 0414-285 30
E-post: ​lantmannaforeningen@jhl.nu

Öppettider

Vardagar: 7-18

Lördagar: 9-13

JHL Bygg Gardencenter
Järnvägsgatan 14
27293 TOMMARP
Tlf.: 041428530
lantmannaforeningen@jhl.nu