ÅK TILL TOMMARP FÖRST

​★ ★ ★ ★ ★

​5 / 5 stjärnor av ​19 recensioner påFac​e​boo​k

Kontakta oss

Järrestads Härads Lantmannaförening
Järnvägsgatan 14, 272 93 Tommarp
Telefon: 0414-285 30
E-post: lantmannaforeningen@jhl.nu

Org. nr: 738800-1211

Kontouppgifter

BG: 662-2385
IBAN-kontonummer:
SE5995700000002630116081
Swift/BIC-adress:
SPSDSE23

Skriv till oss​

 
 
 
Vissa fält är inte korrekt ifyllda

Medarbetare på JHL​

klicka på en anställd och läs mer​

Försäljning / Butik

Ann-Louise Wåhlin
Telefon: 0414-285 81
E-post: ann-louise.wahlin@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Benny Malmqvist
Telefon: 0414-285 33
E-post: benny.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Fredrik Malmqvist
Telefon: 0414-285 37
E-post: fredrik.malmqvist@jhl.nu

Försäljning / Bygg

Magnus Gustafsson

Telefon: 0414-285 38​

E-post: magnus.gustafsson@jhl.nu

Försäljning / Butik

Marcus Sassersson
Telefon: 0414-285 32
E-post: marcus.sassersson@jhl.nu

Försäljning / Butik

Martin Magnusson
Telefon: 0414-285 83
E-post: martin.magnusson@jhl.nu

Lageransvarig

Kristoffer Persson
Telefon: 0414-285 42
E-post: kristoffer.persson@jhl.nu

Försäljning / Lantbruk / Växtodling

Elias Larsson
Telefon: 0414-285 34
E-post: elias.larsson@jhl.nu

VD

​Ola Cristiansson

Telefon: 0707-383001

E-post: ola.cristiansson@jhl.nu

Ekonomi / Redovisning

​Patrick Olsbäck

Telefon: 0414-28535

Mobil: 070-6253002

E-post: patrick.olsback@jhl.nu

Aktuella kampanjer

Se våra kataloger från våra partners

Företag

​Järrestads Härads Lantmannaförening

Järnvägsgatan 14, 272 93 Tommarp​

Kontakt

Telefon: 0414-285 30
E-post: ​lantmannaforeningen@jhl.nu

Öppettider

Vardagar: 7-18

Lördagar: 9-13